WIELKIE WIETRZENIE MAGAZYNU

Fizycznie nie posiadamy żadnego magazynu. To wietrzenie to taka metafora tylko.
🤓

Od lipca do września nasz sklep będzie nieczynny. W tym czasie będziemy odświeżać i uaktualniać większość z dotychczasowych produktów, jak i tworzyć zupełnie nowe (chcemy Was trochę zaskoczyć). W związku z tym wyprzedajemy materiały z kolekcji 2020/2021.

Wszystkie produkty, które możesz teraz kupić zgodne są z wymaganiami do matury 2022. Zmiany, które wprowadzimy w obecnych oraz nowych produktach wynikają z potrzeby odświeżenia i ulepszania.

W moim sklepie znajdziesz wiele produktów – zarówno płatnych jak i darmowych. To ostatni moment, żeby nabyć je w obecnej formie i (dużo) niższej cenie.

Jeśli wahasz się czy dokonać zakupu, przeczytaj opinie dotyczące mojego najważniejszego dotychczas produktu, czyli Maturalnej Platformy Powtórkowej – najdziesz je na moim profilu instagramowym.

Trzymam kciuki za wszystkie nowe koncepcje, które będziecie realizować tego lata. Mam nadzieję, że wakacje będą produktywnym czasem dla nas wszystkich – aktywne poświęcanie czasu swojemu hobby, również może być formą wypoczynku! Korzystajmy z tego wszyscy, zanim nadejdzie wrzesień 🙂

_____________________________________________________________________
Poniżej zamieszczamy listę nowych, fajnych, promocyjnych cen:

  • Maturalna Platforma Powtórkowa: 119 zł  69 zł

  • Notatki z epok literackich: 10 zł  5 zł

  • Pakiet notatek z epok literackich: 69 zł  40 zł

  • E-book powtórkowy: 40 zł  20 zł

  • Systematyzator Maturalny: 30 zł 15 zł

  • Maturalny Plan Nauki: 25 zł 10 zł

A to nie wszystko… Po prostu zajrzyj tu🎉

Dodaj komentarz