Parlatorium 2022

Pierwszy semestr już niemalże za nami. Szesnaście godzin seminarium, siedem godzin konwersatorium, pięć godzin spotkań motywacyjnych, dziewięć godzin w ramach kursu rozprawkowego oraz indywidualne konsultacje rozprawek. Nieźle!

Każda chwila poświęcona na naukę buduje postawę pewności siebie wspartą merytorycznym fundamentem. Cieszymy się że jesteście z nami. Ale to nie czas na przechwałki. Jest jeszcze kawał drogi do przejścia. Przed nami drugi semestr i drugi nabór do parlatorium!

Nowi Parlaturzyści (sprytne, prawda? Maturzyści + Parlatorium… no nadal nie mogę się nadziwić) będą mieć dostęp do starych nagrań z webinarów prowadzonych przez Panią Paulinę oraz do nagrań z kursów rozprawkowych. Będą mieć dostęp do nadchodzących spotkań on-line oraz nadchodzących kursów rozprawkowych.

Oferujemy Wam wyselekcjonowany materiał, sprawdzony przez egzaminatorkę CKE, dzięki któremu powtórzysz wszystkie zagadnienia potrzebne do napisania matury. Oferujemy powtórkowe online oraz psychologiczne wsparcie w nauce. Udostępniamy także darmowe szablony notatek, kolorowanki relaksacyjne i wiele wiele innych.

Koszty parlatorium, daty na zapisanie oraz schemat funkcjonowania naszego klasztoru zaprezentujemy w postaci graficznej 🙂

Drogi rodzicu – podczas lockdownu skutecznie przygotowaliśmy do egzaminu dojrzałości maturzystów z rocznika 2020/2021. Korepetycje, kursy i webinary on-line to przyszłość nauczania. Zaufało nam już wielu uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)!

W ramach drobnego prezentu 🙂 oferujemy Wam darmową lekcję w Seminarium razem z Pauliną Czernek-Pasierbek: https://vimeo.com/manage/videos/671839855

EDIT

Stworzyliśmy spontaniczną przedsprzedaż w starej cenie.
Tak będzie tylko teraz, przed Świętami :mx_claus::skin-tone-2:Zatem można zgarnąć dostęp w starej cenie już teraz :heart::fire::point_right::skin-tone-2:Co trzeba zrobić?:envelope_with_arrow: Napisać maila na:

W treści napisz, że jesteś zainteresowana_y przedsprzedażą. Tyle wystarczy! :star:Odeślemy Ci szczegółową ofertę kursu i poinformujemy jak dokonać zakupu :fire:Przedsprzedaż potrwa tylko do 22.12, regularna sprzedaż (już po ludzku, przez sklep :stuck_out_tongue_winking_eye:) zacznie się 3 stycznia.

Ceny za kurs podstawowy: 70 zł / 280 zł

Ceny za kurs rozszerzony: 100 zł / 400 zł

[płatność miesięczna / płatność z góry]

Dodaj komentarz