MISJA FIRMY

Naszą misją jest normalizowanie wizji matury. Ukazanie, że wiedza zdobywana w szkole średniej jest cenna i przydatna w życiu, jednak nadal jest to jeden z wielu egzaminów na drodze edukacji. Dlatego podchodzimy do matury po ludzku – właśnie takie podejście chcemy przekazać naszym Uczniom i Kursantom.

Staramy się ukazać, że to nie efekty są najważniejszym elementem nauki, ale sam proces przyswajania wiedzy. Pokazujemy, że na wynik matury składa się wiele czynników, a wiedza jest tylko jednym z nich. To, czego możemy dowiedzieć się o sobie, naszych zainteresowaniach, preferencjach, sposobach nauki to zasób, który może okazać się cenniejszy niż % na świadectwie maturalnym.
Z naszego doświadczenia wynika, że to skupienie na procesie nauki, nie zaś na jej efektach, przynosi najlepsze rezultaty na majowym egzaminie.

Szkoła średnia to czas na zdobywanie wiedzy, zgłębianie interesujących nas tematów, szukanie inspiracji i podejmowanie ważnych decyzji. Poprzez nasze kursy, zajęcia indywidualne i działalność na Instagramie wspieramy maturzystów w tym wymagającym czasie. Zarówno za pomocą ułatwiania dostępu do maturalnej wiedzy z języka polskiego, jak psychoedukacji i troski.